Обговорення можливих поступок з української сторони лише зміцнює впевненість Путіна, - Bloomberg.

Україна витратила значні ресурси та зазнала численних втрат, борючись з російською армією протягом майже тисячі днів. Тому цілком зрозуміло, що деякі партнери Києва починають виявляти більшу готовність до впровадження більш адаптивних стратегій для завершення конфлікту.

Згідно з інформацією, наданою Цензор.НЕТ і посиланням на Bloomberg, це питання планувалося до обговорення під час зустрічі "Рамштайн", яка відбудеться в Німеччині в суботу. Однак президент Джо Байден скасував свій візит, щоб зосередитися на загрозі, яку несе ураган "Мілтон" для США.

У матеріалі зазначається, що зараз важкий момент для президента України Володимира Зеленського, який намагається заручитися підтримкою для свого Плану перемоги і військ.

Також, Сполучені Штати зосереджені на президентських виборах, які відбудуться наступного місяця, оскільки результати можуть суттєво вплинути на подальшу підтримку України.

Автор статті зазначає, що хоча конкретні кроки з боку України не були озвучені, активно обговорюється можливість надання Україні значних гарантій безпеки в обмін на тимчасову згоду не витісняти російські війська з анексованих регіонів.

Зазначається, що це може навіть поширюватися на членство в НАТО, до того ж дехто вказує на досвід Німеччини під час розколу на Західну та Східну під час холодної війни.

У той же час президент Росії Володимир Путін не демонструє жодних сигналів готовності до переговорів. Обговорення можливих компромісів, ймовірно, лише підсилює упевненість Кремля в тому, що Росія має змогу вичекати, поки Захід втрачає інтерес до України, - зазначає у своєму матеріалі автор.

Отже, ключове питання для партнерів України полягає в тому, чи нададуть вони можливість Путіну отримати переваги від його військових дій, і яку ціну це може мати для них у довгостроковій перспективі.

Related posts