Rheinmetall та ICEYE надають Україні супутникові зображення.

Супутники SAR від компанії ICEYE здатні генерувати зображення з високою роздільною здатністю.

У вересні цього року німецька оборонна компанія Rheinmetall та супутникова фірма SAR ICEYE об'єднали свої зусилля на підтримку України та вже повідомляють про перші досягнення в рамках цієї співпраці.

Цю інформацію можна знайти на веб-сайті Rheinmetall.

На початку жовтня Україні почали передавати нові супутникові знімки, зроблені супутниками SAR ICEYE в рамках співпраці Rheinmetall і ICEYE.

Супутники з радіолокаційною апаратурою (SAR) відрізняються від традиційних супутників своєю здатністю генерувати зображення високої точності, незалежно від погоди чи часу доби.

Крім того, вони дуже деталізовані та дозволяють ідентифікувати навіть найменші об'єкти на земній поверхні, а це може надати "вирішальну перевагу збройним силам у спостереженні, захопленні цілей, розвідці або власному позиціонуванні на полі бою".

Технологічна команда з Дюссельдорфа повідомила про свою участь у діяльності найбільшого світового флоту супутників для радіолокаційної розвідки, запланованій на червень 2024 року. У вересні компанії Rheinmetall та ICEYE посилили співпрацю, підписавши нову угоду. Rheinmetall отримала ексклюзивні права на реалізацію супутників SAR для військових і державних замовників на ринках Німеччини та Угорщини.

ICEYE активно співпрацює з Міністерством оборони України для сприяння розвитку космічної оборони в країні. Компанія також забезпечує українські сили доступом до своєї групи супутників SAR, що надає можливість отримувати радіолокаційні супутникові зображення важливих об'єктів.

Також на початку цього місяця стало відомо, що Rheinmetall відкриває другий завод в Україні на тлі нарощування виробництва для оборони.

Related posts