Українців попередили про небезпеку поширення неправдивої інформації щодо нібито загиблих військових Північної Кореї: такі дії не допомагають досягненню успіху.
Українські Telegram-канали попередили про неприпустимість поширення фейків про нібито мертвих військових із Північної Кореї. Аналітики заявили, що такий контент не сприяє успіху.
Крім того, такі фейки можуть ретранслювати південнокорейські медіа. Про це повідомляє міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm.
За словами аналітиків, контент про нібито захоплених або вбитих північнокорейських солдатів не допомагає, а навпаки заважає, створюючи хаос і умови, коли південнокорейські медіа ведуться на ці фейки і розмивають дійсно важливі дані.
У InformNapalm також акцентували увагу на тому, що надійна інформація є значно ефективнішою зброєю, ніж безкінечний потік дезінформації. Крім того, створення фейкових новин за допомогою штучного інтелекту перешкоджає реалізації поставлених завдань.
"Він не має жодного ефекту на супротивника, проте суттєво підриває довіру до українських інформаційних джерел у західних та південнокорейських медіа. Не варто діяти на шкоду собі, навіть якщо вам здається, що в умовах популярності ви зможете отримати багато переглядів. Інформаційні кампанії базуються на вмінні коректно використовувати інформацію, а не на емоційних сплесках", - зазначається у повідомленні.
Нагадаємо, за інформацією держсекретаря США Ентоні Блінкена, у Курській області Росії 8 тисяч солдатів КНДР, де вони навчаються базових піхотних навичок, використанню артилерії та БПЛА. За його словами, всього в РФ перебуває близько 10 тисяч північнокорейських військових.
Раніше повідомлялося, що Україна розгорнула інформаційно-психологічну кампанію, спрямовану проти північнокорейських військових. Зокрема, проєкт української військової розвідки "Хочу жити" випустив відеозвернення корейською мовою.
Як зазначалося на OBOZ.UA, Зеленський критикував своїх партнерів за те, що вони не реагують на участь Північної Кореї у війні проти України. Він підкреслив, що Путін перевіряє, як Захід відреагує на його дії, і якщо реакція буде подібною до тієї, що була під час анексії Криму, агресор може активізувати свої дії, збільшивши присутність північнокорейських військ.