Голова Антимонопольного комітету України Кириленко сплатив заставу у розмірі 30 мільйонів гривень | Новини Еспресо
Він також матиме обов'язок здати документи, що дозволяють виїзд з України, носити електронний браслет контролю та утримуватися від контактів зі свідками.
У березні цього року НАБУ та САП розпочали кримінальне провадження щодо голови Антимонопольного комітету Павла Кириленка за статтями "незаконне збагачення" та "декларування недостовірної інформації".
Кримінальне провадження розпочали 22 березня - наступного дня після виходу матеріалу "Схем" (радіо "Свобода"), в якому розслідувачі виявили, що родина Кириленка у період 2020-2023 років придбала нерухомість і автівки загальною ринковою вартістю понад 70 мільйонів гривень.
Йдеться про значний маєток і дві земельні ділянки поблизу Києва, 200 квадратних метрів офісної нерухомості в столиці, два кросовери, три квартири з паркомісцями в престижних житлових комплексах Києва та чотири апартаменти з паркомісцями в Ужгороді, оформлені на батьків і бабусю дружини.
Журналісти виявили, що жоден з родичів Кириленка не має власного бізнесу, а офіційні доходи родини не змогли б покрити витрати на придбання всього цього дорогоцінного майна. Крім того, чиновник не задекларував нерухомість і автомобілі, якими користується його сім'я, зазначають у програмі "Схеми".
14 серпня НАБУ і САП повідомили голові Антимонопольного комітету Павлу Кириленку про підозру в незаконному збагаченні на 56,2 млн грн та декларуванні недостовірної інформації.
У вівторок, 27 серпня, Вищий антикорупційний суд втретє не виніс рішення щодо запобіжного заходу для голови Антимонопольного комітету Павла Кириленка.