Чи зможуть літаки "Нової пошти" здійснювати рейси в Україну? Яка справжня інформація про це рішення?
Вперше "Нова пошта" здійснила політ на власному літаку під українським прапором у вересні 2024 року
Дочірня компанія "Нової пошти" Supernova Airlines одержала дозвіл на виконання чартерних рейсів усередині країн Європейського союзу. Наразі триває фінальна підготовка до запуску польотів.
У компанії підкреслили, що мова йде лише про надання дозволів на чартерні рейси в межах ЄС, в той час як повітряний простір над Україною залишається "закритим". Цю інформацію опублікували в офіційній Telegram-каналі "Нової пошти".
"Ми раді поділитися чудовою новиною! Наша авіакомпанія Supernova Airlines отримала офіційний дозвіл на виконання чартерних рейсів у межах Європейського Союзу. Тепер ми маємо зелений світло від Європейського агентства з авіаційної безпеки для здійснення комерційних польотів над територією Європи", -- йдеться у нашому повідомленні.
Отже, "Нова пошта" отримала дозвіл на здійснення чартерних рейсів у межах країн Європейського союзу. Це відкриває нові можливості для покращення обслуговування клієнтів, прискорення доставки посилок, а також створення зв'язків між європейськими ринками, США та Китаєм.
При цьому в компанії нагадали про те, що небо над Україною залишається "закритим" і тому про жодні польоти в нашому просторі не йдеться.
"Supernova Airlines зосереджена на виконанні далекомагістральних перельотів між США і Європою, а також між Китаєм і Європою", -- зазначили в компанії.
1 жовтня 2021 року компанія "Нова пошта" створила авіаперевізника Supernova Airlines, спеціалізуючись на міжнародних перевезеннях під брендом "Нова пошта Глобал". 6 січня 2023 року цей перевізник отримав важливий сертифікат експлуатанта, що дозволяє йому виконувати авіапольоти в умовах повномасштабної війни.
У травні 2023 року компанія виконала свій дебютний авіарейс за маршрутом "Рига - Жешув - Рига" на повітряному судні ATR 72.
18 вересня 2024 року здійснив свій перший рейс український Boeing 737-800SF, який став гордістю національної авіації.
Нагадаємо, що один з провідних поштових сервісів України, "Нова пошта", ще під час перших блекаутів у 2022 році розпочав оснащення своїх відділень генераторами та стабільним інтернет-зв'язком. Це робило можливим для клієнтів надсилати та отримувати посилки, навіть якщо в окрузі спостерігалися перебої з електроенергією.
Крім того, в відділеннях були створені невеликі "Пункти незламності", які дозволяють всім охочим заряджати свої телефони та користуватися Wi-Fi.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що "Нова пошта" підвищила тарифи з 1 жовтня. Зміни торкнуться відправлення посилок, документів та вантажів. У середньому тарифи зростуть на 10 гривень, і становитимуть