Фреймут розповіла, як правильно реагувати на російськомовних згідно з етикетом – Афіша bigmir)net.
Ольга Фреймут, українська телеведуча, авторка книг та видавчиня, нещодавно заснувала у Лондоні школу етикету під назвою "Клуб манер О. Фреймут". Вона поділилася відповідями на найпоширеніші запитання своїх підписників та учнів.
Ознайомтеся також: Бужинська розповіла про взаємини між її чоловіком і дочкою від першого шлюбу. На своїй Instagram-сторінці зірка поділилася порадами щодо того, як діяти, коли до вас звертаються мовою країни-агресора. У свіжому відео Фреймут детально пояснила, як реагувати на співрозмовників, які говорять російською.
Ольга підкреслила, що відповідно до етикету варто спілкуватися мовою партнера по розмові. Проте, беручи до уваги повномасштабну агресію з боку РФ, більш доцільно попросити співрозмовника перейти на англійську чи українську мову. Використовувати російську мову можна лише в тому випадку, якщо ваш співрозмовник не є громадянином Росії, але може спілкуватися виключно мовою агресора.
Фреймут висунула ще один спосіб розв'язання цієї ситуації. Якщо вам не подобається перспектива спілкуватися російською, можна спробувати вдаватись, що ви не розумієте, про що говорить ваш співрозмовник.
Коли до вас звертаються російською мовою, за правилами ввічливості варто перейти на мову співрозмовника. Проте, це ж мова агресора... Якщо людина не є громадянином країни-агресора, але не може спілкуватися українською, англійською, польською чи грузинською, іноді доцільно перейти на російську, щоб порозумітися. Якщо вам важко подолати неприязнь, усміхніться і зробіть вигляд, що не розумієте. Ніколи не критикуйте тих, хто намагається говорити українською, навіть якщо це виходить у них не дуже впевнено. Лише в разі, якщо людина сама попросить вас виправити її, можна втрутитися. Адже ми ж не сміємося з маленьких дітей, які роблять свої перші кроки... – підкреслила Фреймут.
Раніше ми повідомляли, що Нікітюк висловила свою думку щодо намірів Джареда Лето виступити в Москві.