Як підживити герань восени: корисні поради та рекомендації.
Герань – це захоплююча рослина, яку можна часто зустріти на підвіконнях і балконах. Незважаючи на те, що її листя має привабливий вигляд, основною причиною, чому люди вирощують її вдома, є її яскраве цвітіння.
Якщо ваша герань не радує цвітінням протягом тривалого періоду, це може викликати чимало розчарувань, зазначає 24 Канал. Хоча ця рослина вважається досить невибагливою, їй все ж необхідно періодичне підживлення.
Цікаво, як ефективно усунути жовті плями з матраца: найзручніший спосіб з використанням вологого рушника.
Часто можна натрапити на пораду використовувати дріжджі для підживлення герані. І ця рекомендація дійсно має свої причини, адже таке живлення здатне забезпечити вражаючі результати за досить короткий проміжок часу.
Потрібно зробити розчин дріжджів, який міститиме дуже багато різних корисних мікроелементів, які можуть активізувати перероблення органічних сполук і у ґрунті, і в рослинах. А ось під час перероблення цих поживних речовин покращується якість ґрунту та підвищується імунітет рослини.
Щоб приготувати цю просту підживлювальну суміш, потрібно змішати близько 100 грамів сухих дріжджів з чотирма склянками теплої води. Добре перемішайте інгредієнти та дайте їм охолонути до кімнатної температури. Після цього розчин готовий до використання для поливу рослин. Проте не варто зловживати ним – достатньо підгодувати герань один раз навесні, влітку та восени.
Герань потребує підживлення / Фото з Pexels
Ще один цікавий спосіб підживлення рослин, який завжди може бути під рукою, – це йод. Щоб приготувати цей розчин, досить влити одну краплю йоду в літр води. Рекомендується використовувати не холодну, а відстояну воду, а за день до поливу легенько зволожити та розпушити ґрунт у горщику.
Потім додайте до ґрунту до 7 столових ложок розчину. Якщо ж ви прагнете, щоб герань цвіла протягом усього року, їй знадобиться регулярне підживлення. Для цього використовуйте необхідні інгредієнти, які, на щастя, можна легко знайти на більшості кухонь.
Ось що для цього знадобиться:
Щоб підготувати це підживлення, потрібно не лише дочекатися охолодження води, але й дати розчину можливість бродити в теплому і темному місці. Коли процес бродіння завершиться, розчин буде готовий до використання — його можна застосовувати лише раз на тиждень.