Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Сергій Мирний

Сергій Мирний


Сергій Вікторович Мирний
Письменник, сценарист, еколог

Дивіться інтерв'ю із Сергієм Мирним про роль засобів масової інформації у висвітленні катастроф
http://video.telekritika.ua/show/intervu/2...trof_21.12.2010

Першу вищу освіту за фахом хіміка Сергій Мирний отримав у Харківському державному (нині національному) університеті імені В.Н.Каразіна.
Друга вища освіта – Центрально-Європейський (м. Будапешт) / Манчестерський університети, спільна програма за фахом “Довкілля: науки і політика”.
Улітку 1986 року був командиром взводу радіаційної розвідки у Чорнобильській зоні. За мужність і героїзм одержав подяку командувача Київським військовим округом.
Сергій Мирний, як ніхто інший, вичерпно та чесно дослідив реальний стан здоров’я ліквідаторів на ЧАЕС. Результати дослідження він виклав у своїй монографії, котра допомогла по-новому подивитися на сучасні катастрофи та їх ліквідацію.
Виступав з доповідями на багатьох міжнародних конференціях у Європі та США. Ініціював та організував міждисциплінарну конференцію “Чорнобиль та інші: Приборкання катастроф” (Центрально-Європейський університет, м. Будапешт, 2006).
У 2009 році у Москві у видавництві НЛО в міжнародному збірнику вийшла його узагальнююча праця “Чорнобиль як інфотравма”.
Літературні твори Сергія Мирного про Чорнобиль здобули цілий ряд престижних нагород:
Повість “Хуже радиации” відзначена премією журналу “Киносценарий”, м. Москва, 1997 р.
Кіносценарій “Пролом” став лауреатом конкурсу “Коронація слова”, м. Київ, 2004 р.
Документально-комічний, за визначенням автора, роман “Живая сила (Чернобыльские байки)” отримав 2-гу премію конкурсу журналу “Кореспондент” на кращу українську книгу 2009 року.
 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!