Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Наша концепція

Наша концепція


Діяльність нашого родинного видавництва “Структури Гармонії” заснована на ідеї гармонійного об’єднання різних аспектів сучасного життя, зокрема гармонії життя в сучасній цивілізації і природних ритмів, гармонії технологічного поступу і культурної пам’яті, гармонії етнічно-культурної вкоріненості і відкритості світові, гармонії повсякденного життя і відчуття свята та незвичайного, гармонії різних поколінь… Досягнення гармонії допомагає долати розірваність, розтерзаність, змученість, виснаженість, зневіреність, загубленість…
Ми прагнемо того, щоб наші книги, календарі, проекти тощо допомагали вам, наші дорогі Читачі, віднайти гармонію й вповні насолодитися нею.
На нашу думку, книга, як ніякий інший предмет, є потужним символом і ефективним засобом гармонізації. Хороша книга допомагає нам пережити гармонію матеріального та нематеріального, гармонію інтелектуального й емоційного, раціонального й ірраціонального, гармонію співпереживання іншим та справжнього розуміння себе, гармонію відчуття причетності до чогось більшого, ніж наше маленьке Я, та своєї неповторної окремішності в її істинній суті...
Ми прагнемо того, щоб книги, котрі ми випускаємо, були не просто матеріальними предметами з певними текстами, а щоб вони допомагали читачам відчути й збагнути багатогранність життя і долучитися до цієї багатогранності; щоб наші книги стали окрасою оселі своїм зовнішнім виглядом і щоб вони об’єднували родини своїм змістом. Саме тому наші книги спрямовані на традицію родинного читання.
Коли ми звертаємося до магазинів з пропозицією реалізовувати наші книги, вони найперше просять класифікувати їх: це видання для дітей чи для дорослих. Це саме питання найпершим задають традиційно мислячі журналісти та критики.
Ми наголошуємо: наші книги – і для дітей, і для дорослих, а також – для родинного читання, коли різні покоління разом читають та обговорюють прочитане, коли кожен розуміє щось своє, по-своєму і ділиться своїм розумінням з іншими, збагачуючи один одного.
Так само і наші концепт-календарі призначені для родинного користування. Вони містять по-дитячому щирі малюнки і по-дорослому мудрі тексти.
Також для нас важливою є активна реалізація в житті ідей, висловлених у наших книгах та концепт-календарях. З цією метою ми запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до наших проектів.
Ми розглядаємо процес створення і поширення книги як унікальну нагоду живого спілкування з читачами, такого спілкування, котре допомагає книзі відбутися, а авторові й читачам довідатися про нове, розширити коло свого розуміння, розсунути свої горизонти, окрилитися. Саме тому ми проводимо різноманітні зустрічі, лекції та презентації.
З цієї ж позиції ми підходимо до нашого сайту, котрий розбудовуємо як ресурс, що містить на лише інформацію про наші видання, а й життєво корисну та цікаву інформацію, корисні лінки тощо.

Для нас дуже важливі Ваші пропозиції, відгуки, коментарі. Пишіть нам, телефонуйте, приходьте на наші презентації. Будемо раді зустрічі та співпраці з Вами.

Сергій Луньов і Тетяна Луньова
 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!