Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Історія створення

Історія створення


Видавництво “Структури Гармонії” створено подружжям Сергія Луньова і Тетяни Луньової у липні 2010 року для реалізації добрих і творчих проектів.
Засновники видавництва називають його “Книгосад Однієї Родини”.
У березні 2012 року нове натхнення нам приніс наш синочок Михайлик.
Основною метою видавництва є публікація видань, які втілюють ідею гармонії та сприяють гармонізації стосунків людини з довкіллям і своїм власним внутрішнім світом. Особливої уваги видавництво надає поширенню ідеалу гармонії в родині шляхом відродження та укріплення традицій родинного читання. Видавництво пильно стежить за художнім рівнем і поліграфічною якістю своїх видань.
Першими виданнями стали: книга новел та акварелей “Рукописи не форматуються” (автор – Тетяна Луньова), роман-перформатив “Знайти Лева” (автор – Тетяна Луньова) та концепт-календарі серії “Гармонія в Кожний Дім”: “Кошенята Вдома” і “Равлики та Їхні Будиночки” (автори – Сергій Луньов і Тетяна Луньова). Ці видання побачили світ у вересні 2010 року.
На конкурсі “Книжковий дивосвіт України” ХІІ Київського міжнародного книжкового ярмарку “Книжковий світ – 2010 ” (листопад 2010 року, м. Київ) книга новел та акварелей “Рукописи не форматуються” нагороджена дипломом у номінації “Дебют молодого автора”.
До Дня ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС (14 грудня) видано роман Сергія Мирного “Чорнобильська комедія”.
Перша презентація книг та календарів видавництва “Структури Гармонії” відбулася 27 жовтня 2010 року в Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка:
“Чорнобильську комедію” було презентовано 14 грудня 2010 року в Національному музеї “Чорнобиль” (м. Київ).

У грудні 2010 року видавництво “Структури Гармонії” взяло участь у 18-ому Благодійному Різдвяному ярмарку, організованому Міжнародним жіночим клубом м. Києва.

 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!