Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Календарі - Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)

Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)
Настінний перекидний календар
“Равлики та Їхні Будиночки”: 2011
Формат А3. 14 аркушів.
Якісний повнокольоровий друк.
Містить авторські малюнки та новели Тетяни Луньової

Ціна: 10 грн. (без вартості пересилки) - ПогортатиДім – категорія метафізична.
Купити або обміняти можна квартиру чи будинок. Вимурувати особняк. Найняти дизайнера зробити модний інтер’єр.
Дім можна тільки вимріяти та виплекати.
Урагани, пожежі, землетруси, наводнення руйнують будівлі.
Домівки занапащаються заздрістю, жадібністю та ненавистю.
Платна охорона по периметру створить ілюзію безпеки.
Любов захистить Дім від усякої напасті.

Дім надає сенсу багатьом речам та поняттям.
Фотографії на стінах: ось ми на морі, ось ми виїхали по гриби, ось ми в Лаврі – всюди невидимо, але відчутно прозирає Дім, який дає наснагу жити в широкому світі.
Мандрівки втрачають цінність, якщо немає Домівки, адже одна з найбільших насолод подорожі – привозити Додому подарунки.
Бабусин порцеляновий чайничок, дідусів настінний годинник – вони виглядають старомодними та непрактичними, вони не вписуються в сучасне помешкання, але вони на своєму місці в Домі.
Тільки завдяки Домові мають смисл родинний затишок та тепла дружня зустріч.
Немає осяйнішого світла за те, що горить у Домі, де нас чекають.
Свічі є лише елементом декору в будинку, у Домі вони обереги.

Дім – завжди труд.
У квартирі чи будинку можна полегшити собі життя: найняти бригаду робітників, домогосподарку, кухарку, а самому поманіжитися перед телевізором чи у ванні. Коли ж звична обстановка помешкання приїсться, можна поїхати на курорт відпочити від обридлих “чотирьох стін”.
Дім можна розбудувати тільки своєю власною працею, від якої не може бути перепочинку. Дім треба витворювати невпинно. Що б ми не робили – працювали над чимось чи спали, – часточку душі треба завжди віддавати Домові.

У помешканні можна кричати образливі слова, бити посуд, кидати слухавку.
У Домі не можна руйнувати – можна розуміти, підтримувати, допомагати.
В особняку можна хизуватися та вихвалятися.
У Домі – щиро любити.
Квартира може бути престижною.
Дім – справжнім.

Заради будинку, скільки б він не коштував, не варто ризикувати життям.
Дім мають за честь захищати справжні лицарі.

Дім – категорія універсальна.
При перекладі з однієї мови на іншу часто треба надавати додаткові пояснення щодо типів будинків та квартир. Щоб описати іноземцеві розпланування та пояснити функціональне призначення різних частин помешкання, доведеться витратити певні зусилля і час. Але скажіть Дім мовою співбесідника і посміхніться, поклавши руку на серце, – вас одразу зрозуміє кожен.

Дім – категорія трансцендентальна.
У тій відомій максимі про дім, дерево та сина йдеться не про триповерхове домище, не про віллу на екзотичних островах, і не про пентхаус – у ній говориться про те, що треба не лінуватися самому осягнути істини Домобудування і навчитися мудрості, щоб зуміти передати це знання дітям та онукам. Адже не пізнавши, що таке Дім, не можливо збагнути, що значить бути людиною в безмежному і безкінечному Всесвіті.

І якщо нам потрібен символ Домівки, а нам, людям, завжди потрібні символи, поки ми залишаємося справжніми людьми, – найкращим символом Дому є Равлик.
Равлики створюють свої Будиночки всім своїм єством, працюючи над ними все своє життя. Равлики ніколи не зраджують своїм Домівкам, а нагло позбавлені Будиночка – помирають.
Равликові Будиночки – не для хизування, не для вихваляння, не для вигідного капіталовкладення, не для наживи. Їхні Будиночки – для Життя.

У будинках та квартирах можна проживати, співмешкати, тимчасово перебувати, розкошувати, маятися – і лише Вдома можна жити вповні, щиро і щасливо.


У Равликів є багато чого повчитися всім, хто причетний до створення будинків.
Архітекторам – принципу золотої пропорції, інженерам – оптимальності розмірів, проектувальникам – включення до природних циклів, будівельникам – економного використання ресурсів, дизайнерам – гармонійності кольорів.
Але ще більше можуть навчитися в равликів ті, хто мріє не просто про будинок чи квартиру, а про Дім.
Равлики – втілення метафізичного принципу єдності зі своєю Домівкою, символічна підказка щодня вкладати часточку своєї душі в Дім і берегти Дім у своєму серці, поетичний символ простого, але щирого домашнього щастя.

Равлики зі своїми Будиночками – талісман Щасливої Домівки.


---
Малюнки в календарі “Равлики та Їхні Будиночки”
Обкладинка
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Усміхнений Равлик визирає із розчиненого вікна. Під вікном квітують жовто-фіолетові братки, на підвіконні стоїть чашечка із запашним чаєм, на гілці над вікном у гніздечку підростають троє пташенят. У кімнаті Равлика на стіні висить календар з будиночком.

Січень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – рожевий, він ніби випромінює тепло. У вікнах горить золотисте світло. Крізь одне з вікон видно прикрашену новорічну ялинку. У темно-синьому небі над будинком сяють яскраві зірки. Біля вхідних дверей будиночка горять два ліхтарі. Двері прикрашено гірляндою з квітів.

Лютий
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – яскраво-оранжевий. Усі ставні відкриті, з вікон струменить тепле жовте світло. Біля вхідних дверей будиночка горять два ліхтарі. На даху будиночка лежать пухкі подушки снігу.


Березень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – жовто-лимонний, дах – яскраво-зелений. Навколо будинку квітують жовті калюжниці та фіолетові фіалки.Квітень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – блакитний. У високих вікнах – рожеве світло. Навколо будиночка – рожеві квіти яблуні.Травень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – темно-зелений. У вікнах – жовті, золотисті, оранжеві, лимонні та світло-фіолетові вітражі. Згори звисають повні кетяги бузку.Червень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Червоно-рожевий будиночок Равлика ховається поміж темно-зеленого листя черешень та світло-зеленого листя полуниці. Червоні черешні та полуниці перегукуються між собою.


Липень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Світло-бірюзовий Будиночок Равлика розташований посеред гілок з липовим цвітом. У вікнах блакитні та жовті вітражі. На балконі – жовта парасолька, перед будиночком – блакитний фонтанчик.


Серпень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – світло-фіолетовий. У вікнах прохолодне зеленаве світло. Навколо – великі зелені яблука.Вересень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Дерев’яний темно-коричневий Будиночок Равлика має круглі світло-блакитні віконця. Навколо – великі кетяги темно-синього та зеленого винограду. Листя винограду – гарячо-оранжеве.


Жовтень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – світло-зелений серед жовтого, оранжевого, багряного листя. У вікнах світиться тепле золотисто-оранжеве світло.Листопад
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – світло-сірий. У великих вікнах видно червону лампу-торшер та червоні і жовті хризантеми.Грудень
Концепт-календар "Равлики та їхні Будиночки" (2011)Будиночок Равлика – рожевий. У вікнах горять свічі. До будиночка прибудована оранжерея, у якій буйно ростуть тропічні квіти. Навколо будинку – голі гілки, з яких звисають гострі бурульки.

 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!