Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Календарі - Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011)
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011)

Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011)
Настінний перекидний календар
“Кошенята Вдома”: 2011 рік
Формат А3. 14 аркушів.
Якісний повнокольоровий друк.
Містить авторські малюнки та новелу Тетяни Луньової.


Ціна: 10 грн. (без вартості пересилки) - Погортати


Кошенята надійно нас приручили. Вони міцно тримають наші серця у своїх пухнастих лапках.
Хтось сказав, що людина може безкінечно довго дивитися на вогонь і воду. Ні, найдовше, не відриваючи погляду, людина може спостерігати за кошенятами – безпосередніми, пустотливими, грайливими, безтурботними, винахідливими, кумедними, допитливими, настирливими. Вони прекрасні завжди – коли їдять, граються, длубаються в пісочку, сплять, смикають штору, шкребуть шафу, п’ють водичку, вистежують муху, полюють на пташку, смакують розквітлою домашньою фіалкою, ловлять свій хвостик, нявчать, мурчать, мружаться…
Ми по-доброму заздримо їхньому вмінню щиро насолоджуватися всім: теплим сонячним промінчиком, клубочком ниток, яскравим метеликом, м’якою подушкою… Вони неперевершені в мистецтві викликати наші посмішки. Вони підростуть, і у них розкриються надзвичайні здібності: падати на чотири лапи, бачити вночі, передчувати землетрус.
Кошенята пов’язують нас з природою і дитинством – двома чарівними, райським світами, звідки нас виганяють чи виманюють стандарти поведінки, людські пересуди, реклама, модні тенденції.
Любов до кошенят об’єднує запеклих політичних супротивників, нівелює расові та національні відмінності, поєднує культури. З кошенятами дорослі можуть побути дітьми, навчившись знову бавитися і радіти простому, а діти, піклуючись про кошенят, можуть набути найкращих рис дорослих.
Підростаючи, кошенята не просто перетворюються на граційних кішечок чи муркотливих котиків – вони стають символом домашнього затишку.
То ж яке велике щастя мати кошенятко, яке живе у нас вдома!
Хоча заради точності варто було б сказати, що це ми живемо вдома у кошеняти. Хіба кошеня не стає справжнім хазяїном нашої господи? Але ми добровільно здаємося цьому маленькому пухнастому втіленню щастя, адже цим щастям кошенятко осяює все наше життя.
То ж як у Новий Дім неодмінно першими запускають котика чи кішечку, так і відкрити Новий Рік обов’язково треба сторінкою, з якої на нас дивиться Кошеня – звичайно ж, заняте Вдома своїми справами …


Малюнки в календарі “Кошенята Вдома”
Обкладинка
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Інтер’єр кімнати, у якій знаходить Кошеня, символізує всі чотири пори року, а також день і ніч. Так, на шпалерах чергуються зимовий мотив (соснові шишки на світло-блакитному фоні), весняний (зелене листя клена із зеленими літачками), літній (дозріваючі каштани) та осінній мотиви (оранжеве виноградне листя та достиглий соковитий зелений виноград). Штору зліва розшито зорями та серпиками місяця (це штора-ніч), а штору справа (штору-день) прикрашають золоті сонечка.
По центру стоїть Кошеня, тримаючи кубик. Із різнокольорових кубиків Кошеня будує дім для Хом’ячків, котрі тримають ескіз свого будиночка. На підлозі розкладені книги про різні будинки, буклети про видатні будівлі, зокрема Тадж Махал, а також посібники про будиночки для пташок – шпаківні та бджіл – вулики. Певно, Кошеня вже збудувало шпаківню та вулики, бо за вікнами коло шпаківні співають дві пташки, і несуть мед до вуликів бджоли. Надворі, за вікнами, і всередині, на підвіконнях, багато квітучих квітів.

Січень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня стоїть по центру кімнати, на килимку, оточене декоративним узором-овалом. Воно в’яже спицями зелений шарфик. Поруч на килимку різнокольорові клубочки ниток. У шапочках та шарфиках, зв’язаних Кошеням, гріються за вікном Пташки – їм не страшні ніякі морози, бо їх гріє любов, з якою Кошеня плело для них теплі речі. На килимку у яскравих смугастих светрі та шапочці посміхається задоволене Мишеня.
На стіні висять картини квітів: півників і тюльпанів, на шпалерах узор з декоративних квітів.

Лютий
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня читає у зручному зеленому кріслі. У затишній кімнаті – полички з книгами і квітами, між поличками – карта світу. З розгорнутої книги Кошеняти вилітають різнобарвні пташки-колібрі. На кріслі та килимку зображення квітів; вони мовби є одночасно і витканими, і живими. Кошеня ледь помітно посміхається, бо саме завдяки тому, що воно читає, стається диво: книга оживає і з неї вилітають пташки. Також Кошеня знає, що завдяки книгам воно може мандрувати світом.

Березень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня стоїть по центру кімнати, за низеньким круглим столиком, на якому стоїть акваріум із Золотою рибкою. Кошеня годує Золоту рибку, і стається диво: до кімнати застрибують веселі Сонячні зайчики. Їх уже аж п’ятеро в кімнаті, а ще один золотистий вухань зазирає у прочинене вікно. На вікнах – золотисті й лимонні вітражі. За вікном зеленіють котики, а в кімнаті розцвітає лимонне дерево. На килимку – фіолетові та білі фіалки, вони одночасно і мовби виткані, і неначе ростуть. На годинниковій стрілці годинника на стіні між вікнами – фіолетова фіалка.

Квітень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня поливає калачики на балконі, які воно щойно висадило. У струмені водички з поливальниці спалахує веселка. Той, хто побачить райдугу, може загадати бажання на удачу, і воно обов’язково збудеться. За Кошеням спостерігають три яскраві візерунчасті бабки. До балкону тягнуться віти клена та берези. На кленові золотим миготять парасольки квіточок, а на берізці гойдаються жовті сережки.

Травень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня – травнева фея стоїть у дерев’яній альтанці. З усіх боків – різнобарвні квіти. Кошеня грає на скрипці, і квіти розпускаються пишніше. На скрипочці Кошеняти чотири струни, і на великих трояндових кущах розкрилося по чотири основні троянди.

Червень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня наповнює світ чарівними метеликами, малюючи їх своїм вправним пензликом. Навколо багато літніх квітів, згори звисають червоні та жовті черешні поміж темно-зеленого листя. Місяць червень символізують не лише традиційні червонобокі ягоди, а й червокрильчасті метелики. На одному вушку Кошеняти сидить блакитний метелик, він – ніби вишукана прикраса, котра гармоніює із блакитним платтям Кошеняти.

Липень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня сидить на невеликій лавиці посеред травички і вишиває. Вишиваючи, воно відтворює автентичний український світ: на рушниках сяють сонце, і місяць, і зорі, співають райські птахи. Поруч з Кошеням гордовито походжають поважні голосисті півні і розкішно розкривають свої оксамитові пелюстки ніжні квіти-півники.

Серпень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошенятко вправно шиє на машинці фартушки. За вікнами Білочки та Бурундучки вже причепурилися, одягнувши охайні фартушки. На знак вдячності вони подарували Кошеняті корзину з грибами та снопик пшениці. І на дворі, і на столику Кошеняти сяють білі ромашки. У великі, до самої підлоги вікна, заглядають барвисті квітки клематисів. Обруч на голові Кошеняти прикрашає велика повна фіолетова квітка клематису.

Вересень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011)На просторому балконі Кошеня пише листа. За спиною Кошеняти, біля балконних дверей яскраво горять два ліхтарі. По всьому периметру балкона рясно квітують жовтогарячі настурції, перед балконом велично піднімаються червоні гладіолуси.

Жовтень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) На зручній кухні Кошеня пече пиріжечки для гостей. На горішній поличці повно банок з різними вареннями, на нижній поличці – три горщики з медом. На стіні картина з осіннього листя – золотий півник. У двох великих корзинах – зелені та червоні яблука. На рушникові вишито сині волошки, а на чайнику намальовано білі ромашки. На кахлях на стіні – червоні маки, золота пшениця і зеленавий овес. Кошеня у чистому білому фартушкові.

Листопад
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня шиє різнокольорових клаптиків ковдру-печворк. На стіні – килим-печворк з мотивами осіннього листя. Справа на тумбочці у вазі стоїть букет із червоного і золотого листя. Зліва на столику на абажурі жовтої лампи – зелене листя. За спиною у Кошеняти – розкрита парасолька. У вікно видно, як два Їжачки несуть додому теплі й барвисті ковдри, пошиті Кошенятком.

Грудень
Концепт-календар: "Кошенята Вдома" (2011) Кошеня готується до Нового року: воно прикрашає високу й пишновіту зелену ялинку. Саме Кошеня вбране в урочисте зелене плаття. У кімнаті багато коробок і коробочок з подарунками, які приготувало Кошеня для всіх. На підвіконні квітують пуансеттії (різдвяні зірки), а в небі сяють світлі зорі.

 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!