Також на сайті
Дисертація
Наукові статті
Есе
Сайт
picture1
М. Балацького

Послуги


КонкурсиГоловна - Книги - Роман-перформатив "Знайти Лева" (Тетяна Луньова)
Роман-перформатив "Знайти Лева" (Тетяна Луньова)

Роман-перформатив "Знайти Лева" (Тетяна Луньова)
Тетяна Луньова
Роман-перформатив “Знайти Лева”. – Полтава: Структури Гармонії, 2010. – 180 с.
130х200 (мм)
ISBN 978-966-2519-01-3
Ціна: 15 грн. (без вартості пересилки)

Читати рецензії
“Чи сумісні любов і сила? Шлях до себе”
“Стати Левом”

У житті звичайного хлопця несподівано з’являється Лев. З цього моменту одноманітне й безнадійно-безпросвітне буття юнака змінюється. Він стикається з незвичайними явищами, стає учасником надзвичайних подій і, головне, набирається мужності задати собі питання про сенс свого життя і знайти відповідь на нього.


Подібно до того, як висловлювання-перформатив змінює реальність, цей роман круто змінив життя автора. Дописавши роман, авторка відчула, що готова зробити рішучий крок, і залишила успішну кар’єру у виші заради того, щоб наблизитися до реалізації свого покликання – створювати щиру красу.
Нехай ця книга стане ниткою Аріадни для Небайдужого, Вдумливого та Допитливого Читача.Роман-перформатив “Знайти Лева”– про пошук відповіді на питання про сенс свого життя і про необхідність набратися мужності, щоб поставити собі це питання.
Перформатив – це такий вид висловлювання, який одночасно і описує дію і виконує її. Роман “Знайти Лева” став текстом-перформативом для авторки, оскільки через місяць після його завершення вона прийняла непросте рішення звільнитися з університету, щоб присвятити весь свій час творчості.


На обкладинці книги зображено справжній лабіринт. У цьому лабіринті більше, ніж один вхід, і пройти до Лева у серці лабіринту можна кількома шляхами – серед них є довші й коротші; але можна й просто вийти з лабіринту, навіть не наблизившись до Лева.
Зображення Лева – алюзія на картину Рене Магрітта “Ностальгія”.

На третій сторінці роману читач побачить слід Лева, адже Лев живе в Книзі і, одночасно, Лев є першим читачем книги (він залишив свій слід саме там, де зазвичай ми беремося за аркуш, щоб перегорнути його).

 

Розсилка
 
Усі права захищені. При використанні матеріалів сайту посилання на сайт видавництва "Структури Гармонії" ОБОВ'ЯЗКОВЕ!